دوشنبه ١٧ بهمن ١٤٠١
اخبار > برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان ابوموسی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١٤٩٤ 

 تاریخ:1401/08/21 


برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان ابوموسی

جلسه شورای اداری شهرستان ابوموسی به ریاست مهندس قریشی فرماندار، جناب آقای دکتر فولادی معاون مدیر کل آموزش و پرورش استان، اعضای شورای تامین، شورای اداری و شورای شهر در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

 

 

 

 


برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان ابوموسی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابوموسی؛ جلسه شورای اداری شهرستان ابوموسی به ریاست مهندس قریشی فرماندار، جناب آقای دکتر فولادی معاون مدیر کل آموزش و پرورش استان، اعضای شورای تامین، شورای اداری و شورای شهر در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

در این جلسه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان جناب سرهنگ زعیمی به مناسبت هفته بسیج به بیان عملکرد و برنامه های  این ناحیه در شهرستان پرداخته و در ادامه سرکار خانم رئیسی، رئیس اداره کتابخانه عمومی شهرستان به مناسبت آغاز هفته کتاب، به تشریح عملکرد،مسائل و مشکلات حوزه فعالیت خود پرداختند.

در پایان نیز تودیع و معارفه  رؤسای جدید  اداره آموزش و پرورش و اداره ورزش و جوانان شهرستان صورت پذیرفت. 

 

1401/08/21

روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.