چهارشنبه ٠٩ آذر ١٤٠١
اخبار > جلسه هم اندیشی ادریس قریشی فرماندار شهرستان با مدیر شرکت نفت فلات قاره منطقه سیری


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٠٨٣٤ 

 تاریخ:1401/06/07 


جلسه هم اندیشی ادریس قریشی فرماندار شهرستان با مدیر شرکت نفت فلات قاره منطقه سیری

جلسه هم اندیشی ادریس قریشی فرماندار شهرستان و سردار مرادی فرماندهی قرارگاه راهکنشی امام سجاد (ع) با رئیس شرکت نفت فلات قاره منطقه سیری برگزار شد.

 

 

 

 


همزمان با هفته دولت 

جلسه هم اندیشی ادریس قریشی فرماندار شهرستان با مدیر شرکت نفت فلات قاره منطقه سیری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی؛ ادریس قریشی فرماندار شهرستان به همراه حمیدرضا سطوتی بخشدار مرکزی  با رئیس منطقه شرکت نفت فلات قاره سیری دیدار کردند.

 این جلسه  به منظور هم افزایی و با محوریت بررسی راهکارهای افزایش همکاری ها براساس ظرفیت های قانونی و امکانات موجود انجام گرفت.

ادریس قریشی به اهمیت تقویت مستمر زنجیره ارتباطی ادارات و سازمان ها به منظور ارائه خدمات بهتر به شهروندان و پرسنل شرکت نفت سیری اشاره داشتند.

ایشان همچنین اعلام کردند:  فراهم آوردن روان‌سازی عبور و مرور، ایمن‌سازی و آرامش خاطر و رفاه حال ساکنین از اهداف و برنامه های بخشداری است و بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته  باتوجه به درخواست شهروندان در دستور کار قرار گرفته است.

1401/06/07

روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.