چهارشنبه ٠٩ آذر ١٤٠١
اخبار > سامانه ارتباط مردمی دولت


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٠٤٧٧ 

 تاریخ:1401/05/19 


سامانه ارتباط مردمی دولت

جمعی از شهروندان از طریق سامانه سامد درخواست‌ها و مطالبات خود را با ادریس قریشی فرماندار شهرستان در میان گذاشتند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، جمعی از شهروندان از ساعت۹ الی ۱۱ با شماره‌گیری ۱۱۱ از طریق سامانه سامد درخواست‌ها و مطالبات خود را با ادریس قریشی  فرماندار شهرستان در میان گذاشتند.

 فرماندار شهرستان در این ارتباط تلفنی مسائل و مشکلات، پیشنهادها، انتقادات و شکایات مردمی در حوزه‌های مختلف را دریافت و متناسب با درخواست‌های مختلف و قابلیت رسیدگی به آنها دستورات لازم را به مدیران مربوطه صادر نمودند.

گفتنی است سامد سامانه تلفنی ارتباط مردم و دولت به شماره ۱۱۱ است که شهروندان می‌توانند از طریق آن مسائل، مشکلات و درخواست‌های خود را به گوش مدیران و مسؤولان برسانند .

1401/05/19

روابط عمومی فرمانداری ابوموسی


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.