چهارشنبه ٠٩ آذر ١٤٠١
اخبار > جلسه هم اندیشی و نشست مشترک اعضای شورای اسلامی شهر ابوموسی با فرماندار محترم


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٠٤٧٤ 

 تاریخ:1401/05/18 


جلسه هم اندیشی و نشست مشترک اعضای شورای اسلامی شهر ابوموسی با فرماندار محترم

جلسه هم اندیشی و نشست مشترک اعضای شورای اسلامی شهر ابوموسی با فرماندار محترم و بخشدار مرکزی شهرستان برگزار شد.

 

 

 

 


 

جلسه هم اندیشی و نشست مشترک اعضای شورای اسلامی شهر ابوموسی  با فرماندار محترم  و بخشدار مرکزی  شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ؛ مهندس ادریس قریشی فرماندار شهرستان در این دیدار ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع)  از تعامل و همفکری اعضای شورای اسلامی شهر و دستگاه های اجرایی شهرستان در جهت پیشبرد اهداف و خدمات دهی مطلوب به شهروندان تقدیر کرد..
ایشان شوراهای اسلامی را نماد مشارکت مردم در پیشبرد برنامه های جامعه دانست و  افزودند:  شوراها، بازوان دولت و مشاورینی امین برای مسئولین اجرایی هستند تا ضمن شناسایی مسائل و مشکلات شهر و روستا، زمینه رفع آنها تسریع و تسهیل شود.

در این جلسه اعضای اسلامی شهر ابوموسی نیز پیرامون مسائل و مشکلات شهری نظرات خود را بیان نموده و به ارائه راهکار جهت حل آنها پرداختند.

🗓️ 1401/05/18

✅روابط عمومی فرمانداری ابوموسی

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.