سه شنبه ٢٨ ارديبهشت ١٤٠٠
اخبار > اعضای هیئت اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ در شهرستان ابوموسی انتخاب شدند


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٤٤٥٦ 

 تاریخ:1399/12/21 


اعضای هیئت اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ در شهرستان ابوموسی انتخاب شدند

اعضای هیئت اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ در شهرستان ابوموسی انتخاب شدند

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی، با برگزاری جلسه معتمدین شهرستان ابوموسی، اعضای اصلی و علی البدل هیأت اجرایی انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان انتخاب شدند.

 

جلسه تعیین معتمدین اصلی و علی البدل هیئت اجرایی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا با حضور مهندس پوربابایی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی، حمزه بی نیاز معاون سیاسی، امنیتی و رئیس ستاد انتخابات، بخشداران و روئسای هیئت اجرایی بخش، اعضای اداری هیئت های اجرایی، اعضای هیئت نظارت و معتمدین در محل سالن اجتماعات خلیج فارس فرمانداری ابوموسی برگزار شد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.