دوشنبه ١٧ بهمن ١٤٠١
اخبار > پیام تبریک به مناسبت آغاز هفته بسیج مستضعفان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١٦١٣ 

 تاریخ:1401/08/29 


پیام تبریک به مناسبت آغاز هفته بسیج مستضعفان

هفته بسیج بر تمامی بسیجیان غیور و مخلص که در سنگرهای گوناگون نظام در جهت توسعه و آبادانی و حفظ و حراست از میهن عزیزمان تلاش می کنند، تبریک و تهنیت باد.

 

 

 

 


بسمه تعالی

هر جا وظیفه‌ای باشد، انسان بسیجی در میدان وظیفه حاضر است. مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

بسیج بازوی توانمند جمهوری اسلامی در پیشرفت و اقتدار کشور است.بسیج مظهر پایداری و رمز جاوید مبارزه با بیدادگران و منظومه ای فکری است که در همه عرصه‌های فرهنگی ،اجتماعی،علمی، سیاسی، اقتصادی و نظامی، نیل به اهداف بلند قله‌های رفیع عزت و افتخار را هموار می‌سازد. 

هفته بسیج  بر تمامی بسیجیان غیور و مخلص که در سنگرهای گوناگون نظام در جهت توسعه، آبادانی، حفظ و حراست از میهن عزیزمان تلاش می کنند، تبریک و تهنیت باد.

1401/08/29

روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.