چهارشنبه ٠٩ آذر ١٤٠١
اخبار > بازدید از پروژه های عمرانی، ظرفیت ها و پتانسیل های جزایر شهرستان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٠٩٩٩ 

 تاریخ:1401/06/26 


بازدید از پروژه های عمرانی، ظرفیت ها و پتانسیل های جزایر شهرستان

مشاور استاندار به همراه مهندس سطوتی بخشدار مرکزی شهرستان از پروژه‌ها، زیرساخت ها، ظرفیت ها و پتانسیل های جزایر شهرستان بازدید نموده و تمهیدات لازم جهت تکمیل آنها اتخاذ نمودند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی، دکتر سلیمانی مشاور استاندار به همراه مهندس سطوتی بخشدار مرکزی شهرستان از پروژه‌ها، زیرساخت ها، ظرفیت ها و پتانسیل های جزایر شهرستان بازدید نموده و تمهیدات لازم جهت تکمیل آنها اتخاذ نمودند.

 
دکتر سلیمانی با اشاره به همکاری بسیار خوب دستگاه های اجرایی استان و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راستای توسعه و عمران جزایر شهرستان، خاطرنشان کرد: توسعه سکونتگاه ها و افزایش استقرار جمعیت در جزایر استان از اهداف این برنامه ها محسوب می‌شود.
 
1401/06/22

روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.