چهارشنبه ٠٩ آذر ١٤٠١
اخبار > نشست اندیشه ورزان جوان با فرماندار شهرستان ابوموسی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٠٣٤٩ 

 تاریخ:1401/05/06 


نشست اندیشه ورزان جوان با فرماندار شهرستان ابوموسی

نشست اندیشه ورزان جوان با فرماندار شهرستان ابوموسی در محل فرمانداری برگزار شد.

 

 

 

 


نشست اندیشه ورزان جوان با فرماندار شهرستان ابوموسی در محل فرمانداری برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابوموسی ادریس قریشی در این دیدار با تاکید بر اینکه عامل انسانی دلیل اول توسعه و پیشرفت یک منطقه است افزودند: برای توسعه و اصلاح یک شهرستان باید ابتدا افكار خودمان را اصلاح كنيم تا بتوانيم به نتيجه مطلوب دست يابيم.

 

 

فرماندار  ابوموسی توجه به ظرفيت هاي موجود در شهرستان و برنامه ريزي و اقدام بر اساس مطالعه و شناسايي پتانسيل هاي منطقه را براي دستيابي به موفقيت ضروري دانست و افزود: جوانان با مطالعه و مطالبه گری صحیح، برنامه ۱۰ ساله شهرستان در حوزه های مختلف را تهیه و آنها را از مسئولین به طور جدی پیگیری و مطالبه نمایند.

 

در این نشست جوانان ضمن ارائه نظرات و پيشنهادات خود از علاقمندي خود براي مشاركت در توسعه شهرستان خبر داده و در حل مسايل از مسئولین درخواست مساعدت نمودند.

 

روابط عمومی فرمانداری ابوموسی


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.