چهارشنبه ٠٩ آذر ١٤٠١
اخبار > نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٠١٣٣ 

 تاریخ:1401/04/15 


نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان

نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان با حضور رئیس، دبیر و اعضای شورای فرهنگ عمومی شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .

 

 

 

 


نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان با حضور رئیس، دبیر و اعضای شورای فرهنگ عمومی شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان، در این جلسه ضمن پیگیری مصوبات جلسه گذشته شورای فرهنگ عمومی شهرستان و تاکید بر تحقق آن، هر کدام از اعضا مباحث کارشناسی را در خصوص ارتقای فرهنگ عفاف و حجاب - جهاد تبیین و فرهنگ ازدواج آسان مطرح کردند و به ارائه راهکارها و پیشنهاداتی در این رابطه پرداختند.

 

دستور کار جلسه؛ پیگیری مصوبات جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ؛ ارائه راهکار و برنامه ریزی جهت ارتقای فرهنگ عفاف و حجاب با محوریت زیست عفیفانه؛ توجه به جهاد تبیین و برنامه ریزی جهت اقدام در این خصوص و ارائه راهکارهای لازم جهت احیا و ترویج فرهنگ ازدواج آسان بود.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.