چهارشنبه ٠٩ آذر ١٤٠١
اخبار > جلسه شورای اداری شهرستان ابوموسی برگزار شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٨٢٦٦ 

 تاریخ:1400/11/16 


جلسه شورای اداری شهرستان ابوموسی برگزار شد

جلسه شورای اداری شهرستان ابوموسی برگزار شد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی، مهندس ادریس قریشی سرپرست فرمانداری ابوموسی در جلسه شورای اداری شهرستان ضمن تبریک چهل و  سومین بهار  انقلاب اسلامی و گرامیداشت ياد و خاطره شهدا اظهار داشت: انتظار ما از شورای اداری این است که تمامی ادارات‌ در جلسات بعدی دارای ایده و پیشنهاد در حوزه کاری خود باشند قطعا ادارات دارای چالش ها و  ظرفیت هایی هستند که می توان با رایزنی ها کارها را پیش برد.

وی در ادامه افزود: در دهه فجر پروژ های مهمی در بحث توسعه شهری، زیرساختی، خدمات  و رفاه شهری داریم که انشاالله افتتاح  آنها باعث شادی و نشاط مردم خواهد شد و در آینده نزدیک شاهد افزایش تولید آب خواهیم بود و با توجه به اینکه ۳۰ درصد از مشترکین اداره آب پرمصرف  هستند حتما تذکرات لازم داده شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان ابوموسی با تاکید بر اجرای  دولت الکترونیک تصریح کرد: تمامی ادارات  منبعد باید به راه اندازی شبکه دولت اقدام نمایند و هیچ عذر و بهانه ای از مدیران دیگر قابل پذیرش نیست و مکاتبات تمام دستگاه ها باید با استفاده از شبکه دولت  انجام شود.

قریشی از همراهی خوب مردم با سیاست‌های ابلاغی دولت در زمینه رعایت شیوه نامه‌ های بهداشتی تقدیر و تشکر نمود و ضمن تشکر از کادر سلامت و درمان، روند واکسیناسیون در شهرستان را خوب ارزیابی کرد.

وی ضمن تاکید بر دریافت واکسیناسیون دوز سوم همه شهروندان، خواستار رعایت شیوه نامه های  بهداشتی مردم شد.

مهندس قریشی در پایان با اشاره به سند پایدار ابوموسی و جلسات و ديدارهای مکرر با استاندار، محور توسعه شهرستان  در سه مبحث گردشگری، شیلات و بازرگانی(بازارچه ملوانی و تعاونی مرزنشینان ) عنوان کرد و افزود: بخش شیلات شهرستان دارای ظرفیت های بزرگی است که به یاری خداوند با تلاش بی وقفه همه ما باید این پتانسیل ها را عملیاتی نماییم.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.