چهارشنبه ٠٩ آذر ١٤٠١
اخبار > بازدید فرماندار ابوموسی از روند اجرای پروژه بلوار مدافعان حرم


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٥٢٢٩ 

 تاریخ:1400/03/03 


بازدید فرماندار ابوموسی از روند اجرای پروژه بلوار مدافعان حرم

بازدید فرماندار ابوموسی از روند اجرای پروژه بلوار مدافعان حرم

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی، مهندس رضا پوربابایی فرماندار شهرستان صبح امروز با همراهی هدایت الله لقمانی شهردار ابوموسی از اجرای پروژه بلوار مدافعان بازدید میدانی بعمل آورد و از نزدیک در جریان روند پیشرفت این پروژه مهم   قرار گرفت.

 فرماندار ابوموسی در بازدید از این پروژه با تاکید بر تسریع در روند اجرای پروژه های عمرانی اظهار داشت: باید پروژه‌های عمرانی با شتاب بیش‌تری مراحل اجرایی خود را طی کنند، و برای این منظور باید از تمام توان و ظرفیت ها نهایت بهره را در این زمینه ببریم.

 وی در ادامه این بازدید بر کیفی سازی پروژه‌ها تاکید کرد و گفت: باید کیفیت را به همراه سرعت در پروژه‌ها مد نظر قرار دهیم تا به موفقیت برسیم.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.