چهارشنبه ٠٩ آذر ١٤٠١
اخبار > برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان ابوموسی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٥٢٢٨ 

 تاریخ:1400/03/04 


برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان ابوموسی

جلسه شورای اداری شهرستان ابوموسی صبح امروز به ریاست مهندس پوربابایی فرماندار و با حضور حجت الاسلام والمسلمین پاک نژاد امام جمعه و همچنین مدیران ادارات و نهادهای شهرستان با رعایت فاصله گذاری و پروتکل های بهداشتی در محل سالن اجتماعات خلیج فارس فرمانداری برگزار شد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی، جلسه شورای اداری شهرستان ابوموسی صبح امروز به ریاست مهندس پوربابایی فرماندار و با حضور حجت الاسلام والمسلمین پاک نژاد امام جمعه و همچنین مدیران ادارات و نهادهای شهرستان با رعایت فاصله گذاری و پروتکل های بهداشتی در محل سالن اجتماعات خلیج فارس فرمانداری برگزار شد.

فرماندار ابوموسی در این جلسه پیرامون برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و اهمیت این انتخابات در عرصه های بین المللی بیاناتی را ارائه و با بیان اینکه نباید از امکانات دولتی و تریبونها برله یا علیه کاندیدا استفاده شود، تاکید کردند که مشارکت حداکثری در انتخابات انقلاب ما را بیمه میکند و باید همگان را برای مشارکت حداکثری در انتخابات تشویق نمود.

وی همچنین پیرامون تصمیمات ستاد مدیریت بیماری کرونا مبنی بر افزایش ظرفیت صندلی های پرواز بمنظور تسهیل در تردد هوایی شهروندان سخنانی ایراد کردند.

فرماندار ابوموسی با اشاره به فرا رسیدن فصل گرما و افزایش مصرف برق و آب بر رعایت الگوی مصرف توسط ادارات و شهروندان و فرهنگ سازی این موضوع توسط دستگاه های متولی تاکید نمودند.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.