چهارشنبه ٠٩ آذر ١٤٠١
اخبار > بازدید فرماندار شهرستان ابوموسی از حوزه های امتحانی مدارس


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٥٢٢٦ 

 تاریخ:1400/03/09 


بازدید فرماندار شهرستان ابوموسی از حوزه های امتحانی مدارس

بازدید فرماندار شهرستان ابوموسی از حوزه های امتحانی مدارس

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی، مهندس رضا پوربابایی فرماندار ابوموسی با همراهی حمزه بی نیاز معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و رودباری معاون آموزش و پرورش شهرستان از یکی از حوزه های امتحانی مدارس بازدید بعمل آورد.

 پوربابایی فرماندار ابوموسی با حضور در حوزه امتحانات نهایی پایه دوازدهم ، از نزدیک در جریان فرآیند برگزاری این آزمون قرار گرفت و ضمن تشکر از تمهیدات دیده شده اظهار کرد:  با تدابیر اتخاذ شده از سوی آموزش و پرورش و رعایت پروتکل های بهداشتی، امیدواریم دانش آموزان به دور از هر گونه نگرانی در حوزه های امتحانی حضور داشته باشند.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.