سه شنبه ٢٨ ارديبهشت ١٤٠٠
اخبار > فرماندار ابوموسی از اجرای مانور ثبت نام داوطلبین انتخابات شورای اسلامی که در محل فرمانداری برگزار گردید بازدید نمود


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٤٤٥٥ 

 تاریخ:1399/12/18 


فرماندار ابوموسی از اجرای مانور ثبت نام داوطلبین انتخابات شورای اسلامی که در محل فرمانداری برگزار گردید بازدید نمود

فرماندار ابوموسی از اجرای مانور ثبت نام داوطلبین انتخابات شورای اسلامی که در محل فرمانداری برگزار گردید بازدید نمود

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی، مهندس رضا پوربابایی فرماندار و رئیس هیأت اجرایی انتخابات شهرستان ابوموسی با همراهی حمزه بی‌نیاز معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و مهندس سطوتی بخشدار مرکزی از اجرای مانور سراسری انتخابات شورای اسلامی که در محل فرمانداری برگزار گردید بازدید نمود.

 

این مانور با هدف آمادگی بیشتر کاربران و تست کلیه فرآیندهای سامانه جامع انتخابات و زیرساخت های انتخابات در محل فرمانداری شهرستان ابوموسی همزمان با سراسر کشور برگزار گردید.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.