يکشنبه ٠٦ فروردين ١٤٠٢
اخبار > نشست صمیمی فرماندار شهرستان با سرمایه گذاران بخش خصوصی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٨٧٢ 

 تاریخ:1401/12/16 


نشست صمیمی فرماندار شهرستان با سرمایه گذاران بخش خصوصی

ادریس قریشی فرماندار شهرستان به منظور برنامه ریزی و جذب سرمایه گذاری در بخش های مختلف با سرمایه گذاران بخش خصوصی دیدار و گفتگو کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری" ادریس قریشی" فرماندار به منظور برنامه ریزی و جذب  سرمایه گذاری در بخش های مختلف با سرمایه گذاران بخش خصوصی دیدار و گفتگو کرد.

فرماندار شهرستان در این نشست با اشاره به لزوم تلاش در جهت رفع موانع سرمایه گذاری در شهرستان اظهار داشت : رویکرد ما در شهرستان رفع موانع موجود در بحث صنعت، گردشگری و شیلات و ایجاد اشتغال پایدار است و از حضور سرمایه گذاران در شهرستان به گرمی استقبال می کنیم و همه شرایط و بستر های لازم برای سرمایه گذاری آنان در شهرستان را فراهم خواهیم کرد.
1401/12/16

روابط عمومی فرمانداری ابوموسی


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.