يکشنبه ٠٦ فروردين ١٤٠٢
اخبار > بازدید رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور از شهرستان ابوموسی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٨٧٠ 

 تاریخ:1401/12/22 


بازدید رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور از شهرستان ابوموسی

دکتر نیکزاد رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور به همراه ادریس قریشی فرماندار شهرستان، جانشین قرارگاه راهکنشی امام سجاد(ع)، حمزه بی نیاز معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و جمعی از روسا و مدیران شهرستانی از پتانسیل ها و ظرفیت های جزیره ابوموسی بازدید نمودند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، دکتر نیکزاد رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور به همراه ادریس قریشی فرماندار شهرستان، جانشین قرارگاه راهکنشی امام سجاد(ع)، حمزه بی نیاز معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و جمعی از روسا و مدیران شهرستانی از پتانسیل ها و ظرفیت های جزیره ابوموسی بازدید نمودند.
در این بازدیدها مشکلات و نیازمندی های ساکنین جزیره ابوموسی توسط فرماندار، اعضای شورای شهر  و شهردار ابوموسی  مطرح شد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.