يکشنبه ٠٦ فروردين ١٤٠٢
اخبار > حضور فرماندار شهرستان ابوموسی در سامد111 ( سامانه ارتباط مردمی دولت ) و پاسخگویی به سوالات شهروندان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٧٩٣ 

 تاریخ:1401/12/14 


حضور فرماندار شهرستان ابوموسی در سامد111 ( سامانه ارتباط مردمی دولت ) و پاسخگویی به سوالات شهروندان

در راستای تکریم ارباب رجوع و تسهیل در پاسخگویی، ارتباط مردمی مستقیم با فرماندار شهرستان ابوموسی و سرپرست شهرداری ابوموسی از طریق سامانه سامد درروز یکشنبه مورخ 14 اسفندماه در محل دفتر ارتباطات مردمی و دولت در استان صورت پذیرفت.

 

 

 

 


حضور فرماندار شهرستان ابوموسی در سامد111 ( سامانه ارتباط مردمی دولت ) و پاسخگویی به سوالات شهروندان

در راستای تکریم ارباب رجوع  و تسهیل در پاسخگویی، ارتباط مردمی مستقیم با فرماندار شهرستان ابوموسی و سرپرست شهرداری ابوموسی از طریق سامانه سامد درروز یکشنبه مورخ  14 اسفندماه در محل دفتر ارتباطات مردمی و دولت در استان  صورت پذیرفت.

شهروندان ابوموسی  پرسش ها، نظرات، پیشنهادات و مشکلات خود را ، از طریق تلفن 111  با مهندس قریشی فرماندار شهرستان  و مهندس قنبری سرپرست شهرداری ابوموسی بیان نمودند.

 


روابط عمومی فرمانداری ابوموسی


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.