يکشنبه ٠٦ فروردين ١٤٠٢
اخبار > پیام تبریک به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٧٨٩ 

 تاریخ:1401/12/13 


پیام تبریک به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان

فرا رسیدن میلاد خجسته حضرت علی اکبر (ع) الگوی ایثار و رشادت که به نام روز جوان نامگذاری شده است را بر همه جوانان سرافراز میهن اسلامی به خصوص جوانان پرشور، متعهد و آگاه شهرستان ابوموسی تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

 

 

 

 


بسمه تعالی

حضرت علی اکبر(ع) آینه اخلاق، خورشیدِ جوانان، سخاوتمندی امین، شجاعی دیندار، ولایت‌مداری بصیر و مستغرق دریای توحید بود که با عشق، ایمان، مقاومت و ایستادگی تا آخرین نفس با لشکریان دستگاه ظلم مبارزه کرد و اولین شهید بنی هاشم لقب گرفت.

حضرت علی اکبر (ع) بهترین الگو برای جوانان ایران اسلامی است و انتظار می رود جوانان عزیز در زندگی خود آن حضرت را الگوی خود قرار دهند.

فرا رسیدن میلاد خجسته حضرت علی اکبر (ع) الگوی ایثار و رشادت که به نام روز جوان نامگذاری شده است را بر همه جوانان سرافراز میهن اسلامی به خصوص جوانان پرشور، متعهد و آگاه شهرستان ابوموسی تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

روابط عمومی فرمانداری ابوموسی


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.