يکشنبه ٠٦ فروردين ١٤٠٢
اخبار > برنامه ریزی جهت برگزاری دو ماراتن بین المللی خلیج‌فارس


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٧٧٤ 

 تاریخ:1401/12/09 


برنامه ریزی جهت برگزاری دو ماراتن بین المللی خلیج‌فارس

نشست مشترک مهندس قریشی فرماندار شهرستان با جناب آقای صیامی رئیس فدراسیون دو و میدانی جمهوری اسلامی ایران در خصوص برنامه ریزی جهت برگزاری دو ماراتن بین المللی خلیج‌فارس به میزبانی شهرستان ابوموسی انجام پدیرفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابوموسی، نشست مشترک مهندس قریشی فرماندار شهرستان به همراه آقای کرمی رئیس شورای اسلامی شهر و آقای قنبری سرپرست شهرداری ابوموسی با جناب آقای صیامی رئیس فدراسیون دو و میدانی جمهوری اسلامی ایران در خصوص برنامه ریزی جهت برگزاری دو ماراتن بین المللی خلیج‌فارس در تاریخ 10 اردیبهشت ماه  1402 همزمان با روز ملی خلیج فارس به  میزبانی شهرستان ابوموسی انجام پدیرفت.

1401/12/09

روابط عمومی فرمانداری ابوموسی


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.