يکشنبه ٠٦ فروردين ١٤٠٢
اخبار > بازدید میدانی مدیرکل دفتر تقسیمات کشوری از جزایر شهرستان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٧٥٩ 

 تاریخ:1401/12/08 


بازدید میدانی مدیرکل دفتر تقسیمات کشوری از جزایر شهرستان

روز شنبه مورخ 1401/12/06، سرکار خانم احمدی مدیرکل دفتر تقسیمات کشوری وزارت کشور به اتفاق مهندس خجسته مدیرکل دفتر سیاسی استانداری هرمزگان با استقبال مهندس قریشی وارد شهرستان ابوموسی شدند. در ابتدای ورود به شهرستان با حضور در گلزار شهدای گمنام به مقام شامخ شهدا ادای احترام نمودند.

 

 

 

 


به  گزارش روابط عمومی فرمانداری ابوموسی، روز شنبه مورخ 1401/12/06، سرکار خانم احمدی مدیرکل دفتر تقسیمات کشوری وزارت کشور به اتفاق مهندس خجسته مدیرکل دفتر سیاسی استانداری هرمزگان با استقبال مهندس قریشی وارد شهرستان ابوموسی شدند. در ابتدای ورود به شهرستان با حضور در گلزار شهدای گمنام به مقام شامخ شهدا ادای احترام نمودند.

در ادامه به اتفاق آقایان بی نیاز معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و هادی هرمزی بخشدار تنب برای بررسی وضعیت تاسیسات زیر بنایی، امکانات، پتانسیل و ارزیابی نقاط ضعف وقوت جزایر شهرستان ابوموسی از جزیره ابوموسی و تنب بزرگ  بازدید  نمودند.

هدف از این بازدید شناسایی ظرفیت ها ، پتانسیل ها و نقاط ضعف و قدرت جزایر شهرستان می باشد.

1401/12/06 

روابط عمومی فرمانداری ابوموسی


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.