يکشنبه ٠٦ فروردين ١٤٠٢
اخبار > افتتاح خانه تنیس روی میز شهرستان ابوموسی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٥٤١ 

 تاریخ:1401/11/19 


افتتاح خانه تنیس روی میز شهرستان ابوموسی

آیین افتتاح خانه تنیس روی میز شهرستان با حضور ادریس قریشی فرماندار شهرستان، سردار مرادی فرماندهی قرارگاه راهکنشی امام سجاد(ع)، رئیس اداره ورزش و جوانان و جمعی از مسئولین برگزار شد.

 

 

 

 


آیین افتتاح خانه تنیس روی میز شهرستان  با حضور ادریس قریشی فرماندار شهرستان، سردار مرادی فرماندهی قرارگاه راهکنشی امام سجاد(ع)، رئیس اداره ورزش و جوانان و جمعی از مسئولین برگزار شد.

محمد عباسی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان در آیین افتتاح خانه تنیس روی میز بیان نمود: هدف از افتتاح خانه تنیس روی میز ایجاد توسعه نشاط و ورزش در بین جوانان و کاهش آسیب‌های اجتماعی و همچنین ارتقای سطح کمی و کیفی و شناسایی استعدادهای ورزش تنیس است.

1401/11/19

روابط عمومی فرمانداری ابوموسی


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.