يکشنبه ٠٦ فروردين ١٤٠٢
اخبار > پیام تبریک به مناسبت میلاد با سعادت مولی الموحدین امام علی (ع) و ورز پدر


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٤٤٦ 

 تاریخ:1401/11/15 


پیام تبریک به مناسبت میلاد با سعادت مولی الموحدین امام علی (ع) و ورز پدر

سیزدهم رجب سالروز میلاد با سعادت اولیــن اختر تابناک آسمان امـــــامت و ولایت، مولی الموحدین حضرت امام علی( ع)و روز پدر بر عموم مردم متدین و گرانقدر شهرستان تبریک و تهنیت باد.

 

 

 

 


بسمه تعالی

فرا رسیدن 13 رجب میلاد با سعادت بزرگترین منادی عدالت، مولی الموحدین امام علی (ع) فرخنده باد.

سیزدهم رجب به مناسبت میلاد پر برکت یگانه مولود خانه‌ی کعبه ، اولین مسلمان اقتدا کننده به رسول مهربانی‌ها ، خیبرشکن ، اول مظلوم عالم و نماد عدالت مولای متقیان حضرت علی بن ابی‌طالب (ع) روز مرد و پدر نامیده شده است.

سیزدهم رجب سالروز میلاد با سعادت اولیــن اختر تابناک آسمان امـــــامت و ولایت، مولی الموحدین حضرت امام علی( ع)و روز پدر بر عموم مردم متدین و گرانقدر شهرستان  تبریک و تهنیت باد.

1401/11/15

روابط عمومی فرمانداری ابوموسی 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.