يکشنبه ٠٦ فروردين ١٤٠٢
اخبار > تجدید میثاق با شهدا همزمان با آغاز دهه فجر


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٤٢٧ 

 تاریخ:1401/11/13 


تجدید میثاق با شهدا همزمان با آغاز دهه فجر

همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی جمعی از کارکنان و مسئولان دستگاه های اجرایی با غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای گمنام، با آرمان های امام راحل و انقلاب اسلامی تجدید میثاق نموده و با قرائت فاتحه به مقام این شهدا ادای احترام کردند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابوموسی، روز پنج شنبه 13بهمن، همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی جمعی از کارکنان و مسئولان دستگاه های اجرایی با غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای گمنام، با آرمان های امام راحل و انقلاب اسلامی تجدید میثاق نموده و با قرائت فاتحه به مقام این شهدا  ادای احترام کردند.

در این مراسم حجت الاسلم والمسلمین پاک نژاد امام جمعه شهرستان ضمن تبریک میلاد امام علی (ع) و فرا رسیدن دهه مبارک فجر، با اشاره به پیشرفت های چشمگیر کشور پس از انقلاب اسلامی ابراز داشت: این پیشرفت ها مرهون ایثار و از خودگذشتگی شهدا و ایثارگران و تلاش و همت مسئولین خدوم نظام است. 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.