يکشنبه ٠٦ فروردين ١٤٠٢
اخبار > همزمان با سراسر کشور زنگ انقلاب در مدارس شهرستان ابوموسی نواخته شد.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٣٨٠ 

 تاریخ:1401/11/12 


همزمان با سراسر کشور زنگ انقلاب در مدارس شهرستان ابوموسی نواخته شد.

صبح چهارشنبه همزمان با سراسر کشور زنگ انقلاب در مدارس ابوموسی و بصورت نمادین در آموزشگاه دخترانه شهدای خلیج فارس این شهرستان با حضور از فرماندار شهرستان، سردار مرادی فرماندهی قرارگاه راهکنشی امام سجاد(ع)،حجت الاسلام شیرزاد حسنی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، آقای ییدایش مدیریت آموزش و پرورش، جمعی از مسئولان، معلمان و دانش آموزان نواخته شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابوموسی، صبح چهارشنبه همزمان با سراسر کشور زنگ انقلاب در مدارس ابوموسی و بصورت نمادین در آموزشگاه دخترانه شهدای خلیج فارس  این شهرستان با حضور  فرماندار شهرستان، سردار مرادی فرماندهی قرارگاه راهکنشی امام سجاد(ع)،حجت الاسلام شیرزاد حسنی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، آقای ییدایش مدیریت آموزش و پرورش، جمعی از مسئولان، معلمان و دانش آموزان نواخته شد.

فرماندار شهرستان  در این مراسم ضمن تبریک آغاز دهه مبارک فجر و سالروز ورود تاریخی حضرت امام (ره) اظهار کرد: دانش آموزان سرمایه های این مرز و بوم و آینده سازان این شهرستان و کشور هستند و هر تلاشی که توسط مدیران دستگاههای اجرایی صورت می گیرد در راستای تحقق شعار انقلاب یعنی استقلال،آزادی و جمهوری اسلامی می باشد.

1401/11/12

روابط عمومی فرمانداری ابوموسی 

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.