يکشنبه ٠٦ فروردين ١٤٠٢
اخبار > حفظ صیانت از نام خلیج فارس با برگزاری جشنواره شعر فجر در ابوموسی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٣٧٩ 

 تاریخ:1401/11/11 


حفظ صیانت از نام خلیج فارس با برگزاری جشنواره شعر فجر در ابوموسی

مهندس قریشی فرماندار ابوموسی ضمن خوشامدگویی و تشکر از حضور با شکوه مردم و تقدیم سلام ویژه مهندس دوستی استاندار هرمزگان به مهمانان جشنواره، در ابتدای سخنرانی خود با قرائت شعری را در ستایش خلیج فارس، بیان کرد: امروز نگاه ویژه دولت مردمی با برگزاری جشنواره بین المللی شعر فجر در ابوموسی برای حفظ صیانت از نام خلیج فارس است.

 

 

 

 


فرماندار ابوموسی در محفل بین المللی شعر فجر در جزیره ابوموسی بیان کرد: هدف از برگزاری رویداد بین المللی شعر فجر در شهرستان ابوموسی حفظ صیانت از نام خلیج فارس است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابوموسی، مهندس قریشی فرماندار شهرستان ضمن خوشامدگویی و تشکر از حضور با شکوه مردم و تقدیم سلام ویژه مهندس دوستی استاندار هرمزگان به مهمانان جشنواره،  در ابتدای سخنرانی خود با قرائت شعری را در ستایش خلیج فارس، بیان کرد: امروز نگاه ویژه دولت مردمی با برگزاری جشنواره بین المللی شعر فجر در ابوموسی برای حفظ صیانت از نام خلیج فارس است.

"ادریس قریشی" عنوان نمود: جایگاه شعر و ادب نزد ما ایرانیان بسیار والاست و با توجه به اهمیت شعر در کشور، مقام معظم رهبری بارها در محفل ادبا و شاعران شرف حضور یافته اند.

 

ایشان همچنین بیان داشتند: این جشنواره برای نخستین بار در سطح بین‌المللی و با این سطح در شهرستان ابوموسی برگزار می شود و انشاالله نقطه شروعی برای برگزاری جشنواره های بین المللی در سالهای آتی باشد.

1401/11/11

روابط عمومی فرمانداری ابوموسی


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.