يکشنبه ٠٦ فروردين ١٤٠٢
اخبار > ورود مهمانان هفدهمین دوره جشنواره بین‌المللی شعر فجر در ابوموسی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٣٧٨ 

 تاریخ:1401/11/11 


ورود مهمانان هفدهمین دوره جشنواره بین‌المللی شعر فجر در ابوموسی

هفدهمین جشنواره بین المللی شعر فجر همزمان با آغاز دهه مبارک فجر با حضور هنرمندان و شاعران سراسر کشور و شاعران دیگر کشورها در شهرستان ابوموسی برگزار می گردد که اولین گروه از مهمانان خارجی دعوت شده به این جشنواره در بدو ورود به شهرستان ابوموسی مورد استقبال مسئولان و خبرنگاران قرار گرفتند.

 

 

 

 


هفدهمین جشنواره بین المللی شعر فجر همزمان با آغاز دهه مبارک فجر با حضور هنرمندان و شاعران سراسر کشور و شاعران دیگر کشورها در شهرستان ابوموسی برگزار می گردد که  اولین گروه از مهمانان خارجی دعوت شده به این جشنواره در بدو ورود به شهرستان ابوموسی مورد استقبال مسئولان و خبرنگاران قرار گرفتند. مدعوین پس از ورود به جزیره با حضور در گلزار شهدای گمنام، به مقام شامخ این عزیزان ادای احترام کردند.

شاعران خارجی شرکت کننده در این جشنواره از کشورهای سوریه، تاجیکستان، پاکستان، جمهوری آذربایجان، هند، ازبکستان و افغانستان می باشند.

1401/11/11

روابط عمومی فرمانداری ابوموسی


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.