يکشنبه ٠٦ فروردين ١٤٠٢
اخبار > برگزاری جشنواره بین المللی شعر فجر در ابوموسی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٣٧٧ 

 تاریخ:1401/11/11 


برگزاری جشنواره بین المللی شعر فجر در ابوموسی

هفدهمین جشنواره بین المللی شعر فجر خلیج فارس همزمان با آغاز دهه مبارک فجر با حضور هنرمندان و شاعران سراسر کشور و شاعران دیگر کشورها در شهرستان ابوموسی برگزار گردید.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابوموسی، هفدهمین جشنواره بین المللی شعر فجر خلیج فارس همزمان با آغاز دهه مبارک فجر با حضور هنرمندان و شاعران سراسر کشور و شاعران دیگر کشورها در شهرستان ابوموسی برگزار گردید.

در این جشنواره شاعرانی از کشورهای سوریه، تاجیکستان، پاکستان، جمهوری آذربایجان، هند، ازبکستان و افغانستان حضور داشتند.

شاعران خارجی شرکت کننده در این جشنواره به نام های  حسن بعیتی(سوریه)، عسگر حکیم اف، مرحمت عالم اوا، شاه منصور و شاه میرزا (تاجیکستان)، سیدسکندر حسینی، محمدکاظم کاظمی (افغانستان)، زامیق محموداف (جمهوری آذربایجان)، سید نقی عباس کیفی (هند) ،جعفر محمد (ازبکستان)، احمد شهریار، سید احمد حسین حسینی و علی کمیل قزلباش (پاکستان)  می باشند.

1401/11/11

روابط عمومی فرمانداری ابوموسی

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.