يکشنبه ٠٦ فروردين ١٤٠٢
اخبار > برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان ابوموسی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٣٦٧ 

 تاریخ:1401/11/10 


برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان ابوموسی

جلسه شورای اداری شهرستان ابوموسی به ریاست ادریس قریشی فرماندار شهرستان و با حضور رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان جناب آقای سید کاظم موسوی، آقایان رضا پوربابایی و حسین رئیسی عضو ستاد بازسازی و اعضای شورای تامین، شورای اداری و شورای شهر در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

 

 

 

 


برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان ابوموسی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی؛ جلسه شورای اداری شهرستان ابوموسی به ریاست ادریس قریشی فرماندار شهرستان و با حضور رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان جناب آقای سید کاظم موسوی، آقایان رضا پوربابایی و حسین رئیسی عضو ستاد بازسازی و  اعضای شورای تامین، شورای اداری و شورای شهر در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

در این جلسه روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و کمیته امداد امام خمینی(ره) گزارشی از عملکرد سالانه خود ارائه نمودند و در پایان مهندس قرشی ضمن خوشامدگویی به مدعوین و تبریک به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر، از مدیران شهرستان خواستند نسبت به جهاد تبیین، بیان عملکرد دستگاه اجرایی خود و بیان عملکرد دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی همزمان با دهه فجر اقدامات لازم را انجام دهند. 

1401/11/10

روابط عمومی فرمانداری ابوموسی 

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.