دوشنبه ١٧ بهمن ١٤٠١
اخبار > برگزاری جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٢٩٧ 

 تاریخ:1401/11/04 


برگزاری جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی

جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی به ریاست آقای بی نیاز معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور اعضای این شورا برگزار شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری، جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی به ریاست آقای بی نیاز معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور  اعضای این شورا برگزار شد.

آقای بی نیاز در این جلسه ارائه آمار و اطلاعات دقیق را مبنای برنامه ریزی و توسعه، تخصیص عادلانه منابع و امکانات دانست و تصریح نمود: همچنین این آمارتاثیر گذار در بهبود نرخ جمعیت، تقویت هرم جمعیتی، کاهش طلاق و پیشگیری از وقوع جرایم، معضلات و آسیب‌های اجتماعی است و تدوین برنامه‌هایی جامع برای بهبود شرایط زندگی نسل امروز و آینده را مقدور و میسر می‌سازد.

در ادامه این جلسه راهکارهای افزایش فرزندآوری در شهرستان و ترغیب بانوان باردار به انجام  تولد نوزاد خود در بیمارستان ابوموسی مورد بررسی قرار گرفت.

1401/11/04

روابط عمومی فرمانداری ابوموسی 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.