دوشنبه ١٧ بهمن ١٤٠١
اخبار > بازديد مديركل مهندسي عمران سازمان بنادر و دريانوردي از پروژه‌هاي این سازمان در جزیره ابوموسی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٢٨٦ 

 تاریخ:1401/11/03 


بازديد مديركل مهندسي عمران سازمان بنادر و دريانوردي از پروژه‌هاي این سازمان در جزیره ابوموسی

مديركل مهندسي عمران سازمان بنادر و دريانوردي به منظور بررسي وضعيت پيشرفت پروژه‌هاي در حال اجراي این سازمان در ابوموسی، از این جزیره بازديد كرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مديركل مهندسي عمران سازمان بنادر و دريانوردي به منظور بررسي وضعيت پيشرفت پروژه‌هاي در حال اجراي این سازمان در ابوموسی، از این جزیره بازديد كرد. در اين بازديد که به همراه "حمزه بی نیاز" معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و "حمیدرضا سطوتی" بخشدار مرکزی صورت پذیرفت، روند فعاليت‌هاي اجرايي كارگاه پروژه‌هاي اسكله ، احداث ساختمانهاي اداری و انتظامات و سالن انتظار مسافرین مورد بررسي قرار گرفت. 

1401/11/03

روابط عمومی فرمانداری ابوموسی


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.