دوشنبه ١٧ بهمن ١٤٠١
اخبار > برگزاری جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ابوموسی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٢١٦ 

 تاریخ:1401/10/27 


برگزاری جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ابوموسی

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان به ریاست آقای حمزه بی نیاز معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری و اعضای محترم ستاد با محوریت اشتغال و ازدواج جوانان برگزار شد.

 

 

 

 


برگزاری جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ابوموسی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابوموسی، جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان به ریاست آقای حمزه بی نیاز معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور اعضای محترم ستاد با محوریت اشتغال و ازدواج جوانان برگزار شد.

آقای بی نیاز در این جلسه تهیه و تدوین سند راهبردی امور جوانان در شهرستان را ضروری عنوان کرد و بیان داشت: در تدوین این سند موضوعات مهمی همچون ازدواج و خانواده، آسیب‌های اجتماعی، اشتغال و مهارت آموزی و غیره  باید لحاظ گردد.

 در ادامه هر یک از اعضاء نکته نظرات خود را در خصوص مسائل مربوط به جوانان بیان داشتند.

1401/10/27

روابط عمومی فرمانداری ابوموسی


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.