دوشنبه ١٧ بهمن ١٤٠١
اخبار > اهداء هدیه به خانواده اولین نوزاد تولد شده پس از تعطیلی چند ساله بخش زایشگاه در بیمارستان پارس ابوموسی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢١٨٧ 

 تاریخ:1401/10/26 


اهداء هدیه به خانواده اولین نوزاد تولد شده پس از تعطیلی چند ساله بخش زایشگاه در بیمارستان پارس ابوموسی

پس از انجام اولین زایمان طبیعی پس از تعطیلی چند ساله بخش زایشگاه در بیمارستان پارس شهرستان ابوموسی، مهندس قریشی فرماندار شهرستان جهت اهدا هدیه استاندار محترم جناب آقای مهندس دوستی و عرض تبریک در منزل خانواده این نوزاد حضور یافتند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابوموسی، پس از انجام اولین زایمان طبیعی پس از تعطیلی چند ساله بخش زایشگاه در بیمارستان پارس شهرستان ابوموسی، مهندس قریشی فرماندار شهرستان جهت اهدا هدیه استاندار محترم جناب آقای مهندس دوستی و عرض تبریک به همراه حجت الاسلام پاک نژاد امام جمعه شهرستان، مدیریت محترم شبکه بهداشت و درمان، سرپرست شهرداری و اعضای محترم شورای شهر در منزل خانواده این نوزاد حضور یافتند.

در این دیدار مهندس قریشی ضمن تقدیر و تشکر از پرسنل شبکه بهداشت و درمان شهرستان، ابراز امیدواری کردند از این پس شاهد تولد نوزادن بیشتری در شهرستان باشیم. در ادامه ایشان نیز بیان داشتند: به منظور تشویق خانواده ها جهت تولد نوزاد خود در شهرستان و اخذ شناسنامه در ثبت احوال ابوموسی بسته های تشویقی نیز در نظر گرفته شده اسنن. 

1401/10/25
روابط عمومی فرمانداری ابوموسی


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.