دوشنبه ١٧ بهمن ١٤٠١
اخبار > برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان ابوموسی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢١٨٦ 

 تاریخ:1401/10/25 


برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان ابوموسی

جلسه شورای اداری شهرستان ابوموسی به ریاست ادریس قریشی فرماندار شهرستان، اعضای شورای تامین، شورای اداری و شورای شهر در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

 

 

 

 


برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان ابوموسی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی؛ جلسه شورای اداری شهرستان ابوموسی به ریاست ادریس قریشی فرماندار شهرستان، اعضای شورای تامین، شورای اداری و شورای شهر در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

در این جلسه ادارات آبفا، شبکه بهداشت و درمان و شهرداری ابوموسی گزارشی از عملکرد یکساله دستگاه مربوطه خود ارائه نمودند.

در ادامه  نیز مهندس قریشی ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه الزهرا(س) و هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر،بیان داشتند: کلیه ادارات موظف به ارائه عملکرد خود بوده و بصورت پیوسته نیز عملکرد آنها مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

در پایان جلسه نیز از پرسنل بانوان دستگاههای حاضر در جلسه تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

1401/10/25

روابط عمومی فرمانداری ابوموسی 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.