دوشنبه ١٧ بهمن ١٤٠١
اخبار > تجلیل از بانوان کارمند دستگاههای اجرایی به مناسبت روز زن و مقام مادر


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢١٧٥ 

 تاریخ:1401/10/25 


تجلیل از بانوان کارمند دستگاههای اجرایی به مناسبت روز زن و مقام مادر

به مناسبت ولادت حضرت زهرا(سلام الله علیها)و گرامیداشت روز زن و مقام مادر، "ادریس قریشی" فرماندار شهرستان از بانوان کارمند دستگاه های اجرایی تجلیل نمود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابوموسی، به مناسبت ولادت حضرت زهرا(سلام الله علیها)و گرامیداشت روز زن و مقام مادر،مراسمی با حضور فرماندار، امام جمعه، اعضای شورای اداری و شورای تامین برگزار شد. در این مراسم  "ادریس قریشی" فرماندار شهرستان از بانوان کارمند دستگاه های اجرایی تجلیل نمود.

"ادریس قریشی"در این مراسم بیان داشت: بانوان جامعه می توانند نقش بی بدیلی در رشد و نمو جامعه داشته و زمینه های تحقق اهداف انقلاب اسلامی را فراهم سازند.

فرماندار شهرستان  در ادامه بیان کرد: بانوان شاغل جدا از وظیفه بزرگ مادری و تعلیم و تربیت فرزندان توانسته اند به خوبی در بخش های مختلف اداری این شهرستان نقش ایفا کنند.

در پایان این جلسه با اهداء هدیه از پرسنل بانوان دستگاه های اجرایی شهرستان  تقدیر بعمل آمد.

1401/10/25


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.