دوشنبه ١٧ بهمن ١٤٠١
اخبار > آیین تکریم رئیس سابق اداره آموزش و پرورش شهرستان ابوموسی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١٤٩٦ 

 تاریخ:1401/08/21 


آیین تکریم رئیس سابق اداره آموزش و پرورش شهرستان ابوموسی

مراسم تکریم رئیس سابق اداره آموزش و پرورش شهرستان ابوموسی جناب آقای مسعود زامین با حضور جناب آقای دکتر فولادی معاون مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان، فرماندار، مسئولین شهرستان و جمعی از دانش آموزان شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 

 

 

 


آیین تکریم رئیس سابق اداره آموزش و پرورش  شهرستان ابوموسی

مراسم تکریم رئیس سابق  اداره آموزش و پرورش شهرستان ابوموسی جناب آقای مسعود زامین با حضور جناب آقای دکتر فولادی معاون مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان، فرماندار، مسئولین شهرستان و جمعی از دانش آموزان شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

در این مراسم جمعی از دانش آموزان با قرائت دکلمه ای از زحمات آقای مسعود زامین رئیس سابق اداره آموزش و پرورش شهرستان طی دوره تصدی مسئولیتشان تقدیر و تشکر نمودند.

1401/08/21

روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.