يکشنبه ٠٦ فروردين ١٤٠٢
اخبار > پیام تبریک به مناسبت نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام امام زمان(عج)


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٨١٣ 

 تاریخ:1401/12/17 


پیام تبریک به مناسبت نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام امام زمان(عج)

میلاد مسعود دوازدهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، حضرت مهدی(عج) و هفته‌ی سربازان گمنام امام زمان(عج) را تبریک و تهنیت عرض نموده و از ایزد منان ، تعجیل در ظهور آن حضرت و عزت و اقتدار روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مسئلت می نماییم.

 

 

 

 


بسمه تعالی

سلام‌ بر مهدی موعود (عج) پیشوا و یاور مستضعفان و مظلومان عالم که با آمدنش امید به برپایی حکومت عدل جهانی به رهبری آن حضرت در دل شیفتگان عدالت حیاتی دوباره خواهد یافت. امید آمدن منجی از زیباترین انتظارهاست و درک صحیح این انتظار زمینه ‌ساز تعالی خودسازی و تکامل در مسیر تقوای الهی خواهد بود.

نیمه شعبان، مطلع خورشید فروزان حضرت مهدی (عج) در ظلمت تاریخ ، عید منتظران ، شکست سلطه جبّاران ، برافروختن چراغ شوق در دل مسلمانان و امید بخشی به محرومان است.

میلاد مسعود دوازدهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، حضرت مهدی(عج) و هفته‌ی سربازان گمنام امام زمان(عج) را  تبریک و تهنیت عرض نموده و از ایزد منان ، تعجیل در ظهور آن حضرت و عزت و اقتدار روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مسئلت می نماییم. 

 

روابط عمومی فرمانداری ابوموسی


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.