چهارشنبه ٠٩ آذر ١٤٠١
اخبار > حضور اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در شهرستان ابوموسی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١٥٣٩ 

 تاریخ:1401/08/24 


حضور اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در شهرستان ابوموسی

اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با حضور در شهرستان ابوموسی ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای گمنام از جزیره ابوموسی بازدید نمودند.

 

 

 

 


 

 حضور اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در شهرستان ابوموسی

اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در شهرستان ابوموسی حضور و به مقام شامخ شهدای گمنام ادای احترام نمودند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به همراه معاونان استانداری، مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان با استقبال فرماندار و مسئولین شهرستان ابوموسی به منظور بازدید از جزیره و بررسی مسائل، مشکلات شهرستان  وارد جزیره ابوموسی شدند.

اعضای کمیسیون عمران مجلس پس از ورود به ابوموسی با حضور در گلزار شهدای این جزیره پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدا و قرائت فاتحه، به عطر افشانی و غباروبی مزار این شهدای والامقام پرداخته و در ادامه از جزیره ابوموسی بازدید نموده و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات شهرستان قرار گرفتند. در پایان نیز اعضای کمیسیون عمران مجلس و مسئولین استانی با مردم دیدار داشته و مردم مسائل و مشکلات خود را با ّآنها در میان گذاشتند.

1401/08/24

روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی 

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.