سه شنبه ٠٨ آذر ١٤٠١
اخبار > بازدید مهندس قریشی از مدارس جزیره ابوموسی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١٥٠٥ 

 تاریخ:1401/08/22 


بازدید مهندس قریشی از مدارس جزیره ابوموسی

ادریس قریشی فرماندار شهرستان ابوموسی به همراه دکتر پیدایش سرپرست اداره آموزش و پرورش شهرستان از وضعیت مدارس سطح شهر ابوموسی بازدید و از طریق دیدار مستقیم با دانش آموزان در جریان مسائل و مشکلات پیش‌رو قرار گرفتند .

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ ادریس قریشی فرماندار شهرستان ابوموسی به همراه دکتر پیدایش سرپرست اداره آموزش و پرورش شهرستان از وضعیت  مدارس سطح شهر ابوموسی بازدید و از طریق دیدار مستقیم با دانش آموزان در جریان مسائل و مشکلات پیش‌رو قرار گرفتند .
ادریس قریشی در جریان این بازدید‌ها بر آماده‌سازی و تکمیل هرچه سریعتر امکانات برای  دانش‌آموزان تاکید کرد و با توجه به آموزش حضوری مدارس بیان داشت:  باید  ایده‌آل ترین شرایط در مبحث آموزش، کلاس‌ها و امکانات آموزشی مورد توجه قرار گرفته تا دانش آموزان با خاطره‌ای خوش دوران تحصیل خود را در ابوموسی سپری نمایند .

1401/08/22

روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.