چهارشنبه ٠٩ آذر ١٤٠١
اخبار > معارفه سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان ابوموسی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١٤٩٧ 

 تاریخ:1401/08/21 


معارفه سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان ابوموسی

مراسم تکریم و معارفه سرپرست جدید اداره امور آب و فاضلاب شهرستان ابوموسی با حضور جناب آقای مهدس مرادی مدیر حراست آب و فاضلاب، مهندس جابری معاون منابع انسانی آب و فاضلاب، مهندس حسین صادقی مدیر امور اجرایی طرح های آب استان هرمزگان و فرماندار شهرستان برگزار شد.

 

 

 

 


 معارفه سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان ابوموسی

مراسم معارفه سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان ابوموسی با حضور فرماندار، اضای شورای تامین، اعضای شورای اداری و جمعی از مسئولین شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی، در این مراسم جناب آقای محمد عباسی  به عنوان سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان معرفی و از زحمات جناب آقای محمود حسینی نیا طی تصدی ریاست این اداره  بعمل آمد.

1401/08/21

روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.