چهارشنبه ٠٩ آذر ١٤٠١
اخبار > برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ابوموسی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١٠٥٥ 

 تاریخ:1401/06/30 


برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ابوموسی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی ؛ جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور اعضاء در محل سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل گردید .

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی؛ جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور اعضاء در محل سالن  اجتماعات فرمانداری تشکیل گردید .

در ابتدای جلسه آقای زامین مدیر آموزش و پرورش شهرستان به شرح اقدامات صورت گرفته جهت شروع سال تحصیلی جدید پرداخته و سایر اعضاء نیز نقطه نظرات خود را جهت پیشرفت و توسعه هر چه بهتر در حوزه آموزش و پرورش شهرستان بیان داشتند.  


در پایان نیز فرماندار شهرستان بیان داشت : هدف از تشکیل این جلسه تسهیل و تسریع  فعالیت های آموزش و پرورش، رفع موانع و مشکلات پیشرو جهت توسعه و بالندگی دانش آموزان شهرستان می باشد که جهت تحقق این امر همه مسئولین موظف به همکاری و هماهنگی با آموزش وپرورش هستند.

1401/06/30

روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.