سه شنبه ٠٨ آذر ١٤٠١
اخبار > برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان ابوموسی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١٠٥٣ 

 تاریخ:1401/06/30 


برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان ابوموسی

جلسه شورای اداری شهرستان با ریاست مهندس قریشی فرماندار شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

 

 

 

 


 

برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان ابوموسی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابوموسی؛ جلسه شورای اداری شهرستان ابوموسی با ریاست مهندس قریشی فرماندار شهرستان، امام جمعه شهرستان، اعضای شورای تامین، شورای اداری و شورای شهر در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

مهندس قریشی ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری رحلت پیامبر اکرم (ص)، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت امام رضا (ع)،  فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای هشت سال جنگ تحمیلی را گرامی داشتند.

وی اظهار داشت: باید با تشکیل کارگروه های تخصصی در زمینه افزایش پویایی و نشاط در جامعه بویژه جوانان، راهکارهای موجود جهت افزایش نشاط  و شادابی را مورد بررسی قرار داد، مسئولان دستگاه‌های اجرایی نیز باید با شناسایی ظرفیت‌های موجود، زمینه لازم جهت تحقق این امر مهم  را فراهم آورند تا شاهد افزایش نشاط و پویایی در بین مردم باشیم.

در این جلسه اعضای شورای اداری شهرستان نظرات خود را جهت تحقق این امر مهم بیان نمودند.

1401/06/30

روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی

 

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.