سه شنبه ١٦ آذر ١٤٠٠
اخبار > گلزار مطهر شهدای گمنام ابوموسی به مناسبت هفته دفاع مقدس غبارروبی و عطرافشانی شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٥١٠ 

 تاریخ:1400/07/01 


گلزار مطهر شهدای گمنام ابوموسی به مناسبت هفته دفاع مقدس غبارروبی و عطرافشانی شد

گلزار مطهر شهدای گمنام ابوموسی به مناسبت هفته دفاع مقدس غبارروبی و عطرافشانی شد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی با حضور  مهندس رضا پوربابایی فرماندار شهرستان، حجت الاسلام محمد پاک نژاد امام جمعه ابوموسی، فرماندهان نظامی و انتظامی، مدیران دستگاه های اجرایی و اقشار مختلف مردم آئین غبارروبی و عطرافشانی گلزار مطهر شهدای گمنام ابوموسی برگزار شد.

شرکت کنندگان در این مراسم پس از قرائت فاتحه بار دیگر با اهداف  و آرمان های امام راحل و رهبر انقلاب، شهدای انقلاب اسلامی، شهدای دوران دفاع مقدس و خلیج فارس تجدید میثاق کردند و یاد و خاطره دلاور مردی ها، رشادت ها و جانفشانی های شهدای ایران اسلامی را گرامی داشتند.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.