سه شنبه ١٦ آذر ١٤٠٠
اخبار > مراسم تودیع و معارفه شهردار سابق و جدید ابوموسی برگزار شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٥٠٩ 

 تاریخ:1400/06/23 


مراسم تودیع و معارفه شهردار سابق و جدید ابوموسی برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه شهردار سابق و جدید ابوموسی در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان  ابوموسی مراسم تودیع و معارفه شهردار سابق و جدید ابوموسی در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

در این مراسم از زحمات هدایت اله لقمانی شهردار سابق قدردانی و محمد رستمی بعنوان شهردار جدید بوموسی معرفی شد.

 

رضا پوربابایی فرماندار بوموسی در این مراسم مسئولیت را فرصتی برای خدمت دانست و افزود: در فرصتی که در اختیار داریم، خدمت به مردم را به نحو احسن انجام دهیم چراکه جلب رضایت مردم، خشنودی خداوند را در پی خواهد داشت.

 

لازم به ذکر است شهردار جدید ابوموسی، پیش از این عهده دار سمت شهرداری شهر هشت بندی بود و دارای مدرک کارشناسی ارشد عمران گرایش سازه است.

از جمله دیگر  سوابق وی می توان به تدریس در دانشگاه، عضویت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان هرمزگان و دارا بودن بیش از ده سال سابقه فعالیت عمرانی اشاره کرد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.