سه شنبه ١٦ آذر ١٤٠٠
اخبار > دیدار اعضای شورای اسلامی و دهیار سیری با فرماندار ابوموسی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٥٠٧ 

 تاریخ:1400/06/21 


دیدار اعضای شورای اسلامی و دهیار سیری با فرماندار ابوموسی

اعضای شورای اسلامی و دهیار جزیره سیری با حضور در فرمانداری با مهندس رضا پوربابایی فرماندار شهرستان ابوموسی دیدار و گفتگو کردند

 

 

 

 


 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی، در این دیدار که حمزه بی نیاز معاون سیاسی امنیتی فرمانداری و مهندس سطوتی بخشدار مرکزی حضور داشتند مهندس پوربابایی ضمن قدردانی از اعضای شورا و دهیار جزیره سیری گفت: شوراها نقش مهمی درعمران و آبادی روستا دارند و ما وظیفه داریم در راستای رفع مسائل و مشکلات مردم در تلاش باشیم و هدف ما خدمت رسانی مطلوب به مردم است.

وی افزود: همدلی مهم‌ترین شاخصه شورای شهر موفق است که با آن می‌توان دغدغه‌ها و مشکلات روستا را رفع کرد.

در ادامه رئیس و اعضای شورای اسلامی به ارائه گزارش از روند مصوبات در روستا پرداختند و فولادکوب دهیار نیز به ارائه گزارش در خصوص عملکرد دهیاری پرداخت.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.