سه شنبه ١٦ آذر ١٤٠٠
اخبار > جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ابوموسی برگزار شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٥٠٦ 

 تاریخ:1400/06/20 


جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ابوموسی برگزار شد

جلسه شورای آموزش و پرورش ابوموسی با موضوع پروژه مهر در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی، مهندس رضا پوربابایی فرماندار ابوموسی دانش آموزان را سرمایه های ارزشمند کشور دانست و افزود: این سرمایه های آینده ساز برای تعلیم و تربیت در اختیار آموزش قرار گرفته اند.

وی اضافه کرد: شورای آموزش و پرورش باید تسهیل گر فرآیندهای آموزشی و پرورشی و پشتیبان آموزش و پرورش باشد.

فرماندار ابوموسی گفت: با توجه به نزدیک بودن به زمان بازگشایی مدارس، فرهنگیان و خانواده های دارای فرزند محصل در اولویت تردد هوایی و دریایی قرار می گیرند.

وی از خانواده ها خواست هر چه زودتر برای ورود به شهرستان اقدام کنند و تردد خود را به روزهای پایانی شهریور موکول نکنند.

مهندس پوربابایی با اشاره به دستاوردهای آموزش و پرورش اظهار داشت: دستاوردها و اقدامات آموزش و پرورش را رسانه ای کنید و به اطلاع مردم برسانید.

 

در ابتدایی این جلسه حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا محب زاده مدیر آموزش و پرورش ابوموسی ضمن ارائه گزارشی از روند اجرایی شدن مصوبات جلسه گذشته شورا، به تشریح اقدامات آموزش و پرورش در خصوص پروژه مهر پرداخت.

حجت الاسلام محب زاده گفت: در امتحانات نهایی سال گذشته از نظر میانگین معدل در استان اول و در کشور چهل و سومین منطقه شدیم.

وی اضافه کرد: از نظر ثبت نام دانش آموزان در رتبه دوم استانی و در ثبت سفارش کتب درسی هم در رتبه سوم استانی قرار داریم.

مدیر آموزش و پرورش ابوموسی با اشاره به روند ساماندهی نیروی انسانی اظهار داشت: ساماندهی نیروی انسانی کلیه مدارس انجام و ابلاغ های همکاران صادر شده و آماده بازگشایی مدارس هستیم.

 

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.