سه شنبه ١٦ آذر ١٤٠٠
اخبار > غبارروبی و عطرافشانی گلزار مطهر شهدای گمنام ابوموسی به مناسبت هفته دولت


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٥٠٣ 

 تاریخ:1400/06/04 


غبارروبی و عطرافشانی گلزار مطهر شهدای گمنام ابوموسی به مناسبت هفته دولت

غبارروبی و عطرافشانی گلزار مطهر شهدای گمنام ابوموسی به مناسبت هفته دولت

 

 

 

 


 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابوموسی،به مناسبت هفته دولت با حضور مهندس رضا پوربابایی فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان ابوموسی گلزار مطهر شهدای گمنام این شهر غبارروبی و عطرافشانی شد.

شرکت کنندگان در این مراسم با غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدا و قرائت فاتحه ضمن ادای احترام به روح بلند شهدا، بار دیگر با آرمان های امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

فرماندار ابوموسی در این آئین ضمن تبریک هفته بزرگداشت دولت، اظهار کرد: این هفته یادآور فداکاری‌ها و خدمت‌گذاری شهیدان رجایی و با هنر است، باشد که همه دولتمردان آن فداکاری‌ها را سرلوحه کار خود قرار دهند.

پوربابایی افزود: دولت مردان در نظام جمهوری اسلامی ایران با تکیه بر آرمان های امام و شهدا لحظه ای از خدمت رسانی به مردم کوتاهی نخواهند کرد


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.