دوشنبه ١٧ بهمن ١٤٠١
اخبار > آغاز هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١٤٣٧ 

 تاریخ:1401/08/18 


آغاز هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران

به مناسبت آغاز هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران در شهرستان ابوموسی برگزار شد.

 

 

 

 


به مناسبت آغاز هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران در شهرستان ابوموسی  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جلسه انجمن کتابخانه های عمومی به منظور بررسی و رفع مشکلات کتابخانه های عمومی  به ریاست حمزه بی نیاز معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان و با حضور اعضای انجمن در محل فرمانداری برگزار شد.

 

در این نشست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان ضمن اشاره به اینکه کتاب وکتابخوانی ابزار توسعه فرهنگ است عنوان کرد: ترویج فرهنگ کتابخوانی و تاثیر مستقیمی بر افزایش آگاهی اجتماعی و توسعه فرهنگی یک شهرستان و کاهش معضلات اجتماعی دارد.

در ابتدای جلسه رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان گزارشی از فعالیت این نهاد ارائه و همچنین هریک از اعضاء انجمن نقطه نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمودند.

 

🗓️1401/08/18

✅روابط عمومی فرمانداری ابوموسی


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.