چهارشنبه ٠٩ آذر ١٤٠١
اخبار > آیین غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای گمنام جزیره ابوموسی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١٠٥٤ 

 تاریخ:1401/06/31 


آیین غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای گمنام جزیره ابوموسی

بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس مراسم غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدا با حضور فرماندار شهرستان در گلزار شهدای گمنام شهر ابوموسی برگزارشد.

 

 

 

 


بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و نکوداشت یاد و خاطره ایثارگریها و جانفشانی های رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس، مراسم غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدا با حضور فرماندار شهرستان، امام جمعه شهرستان،نیروهای نظامی و انتظامی، جمعی از کارکنان دستگاه های اجرایی، آحاد مردم و بسیجیان در گلزار شهدای گمنام شهر ابوموسی برگزارشد.

 
در این مراسم، حاضران با حضور در کنار مزار مقدس شهدای گمنام با قرائت فاتحه به تجدید میثاق با آرمان‌های شهدای بزرگوار دفاع مقدس پرداخته و به مقام والای این عزیزان ارج نهادند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.