چهارشنبه ٠٩ آذر ١٤٠١
اخبار > پیام تبریک به مناسبت فرا رسیدن روز پزشک


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٠٦١١ 

 تاریخ:1401/06/01 


پیام تبریک به مناسبت فرا رسیدن روز پزشک

ادریس قریشی فرماندار شهرستان ابوموسی با صدور پیامی یکم شهریور ماه ، روز پزشک را به تمامی پزشکان دلسوز و زحمتکش سرزمین اسلامی ایران بویژه پزشکان فعال در حوزه شهرستان تبریک گفت .

 

 

 

 


 

ادریس قریشی فرماندار شهرستان ابوموسی با صدور پیامی یکم شهریور ماه ، زاد روز حکیم و دانشمند بزرگ ابو علی سینا و روز پزشک را به تمامی پزشکان دلسوز و زحمتکش سرزمین اسلامی ایران بویژه پزشکان فعال در حوزه شهرستان تبریک گفت .

بسمه تعالی

 

 

یا مَنْ اِسْمُهُ دَوآءٌ وَ ذِکْرُهُ شِفآءٌ

 

پزشک فرشتگان نجات‌بخشی هستند که تلاش می‌کنند در سایه لطف الهی التیام‌بخش جسم و روان دردمندان باشند. جامعه پزشکی همواره در کنار دیگر اقشار، در بزنگاه‌هایی که ایران اسلامی طی سال‌های گذشته پشت سر گذاشته حضوری فعال و اثرگذار داشتند، از حضورشان دوشادوش رزمندگان در دفاع مقدس گرفته تا زمانی که کوله‌بار خود را برای خدمت به محرومان در مناطق دورافتاده می‌بنند تا اکنون که در خط مقدم مبارزه با کرونا در حال نبرد تن به تن هستند

بدینوسیله فرا رسیدن این روز مبارک را به تمامی پزشکانی که در عرصه نظام سلامت تلاش می کنند به ویژه پزشکان فرهیخته و توانمند شهرستان ابوموسی، تبریک عرض نموده و برای همه پزشکان بخصوص جامعه پزشکی شهرستان این پیام آوران مهربانی و سلامت، آرزوی توفیق، بهروزی و سربلندی می نمایم.

ادریس قریشی

 فرماندار شهرستان ابوموسی

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.