چهارشنبه ٠٩ آذر ١٤٠١
اخبار > بازدید سرزده معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان از ادارات


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٠٦٠٠ 

 تاریخ:1401/05/30 


بازدید سرزده معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان از ادارات

بازدید سرزده معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان از ادارات ثبت احوال و جهاد کشاورزی شهرستان

 

 

 

 


✅بازدید سرزده معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان  از ادارات

 

 

🔻بی نیاز معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان  با هدف بررسی از روند کاری ، چگونگی برخورد  با مشکلات ارباب رجوع ، وضعیت خدمات رسانی ادارات و رسیدگی به مشکلات مردم  از ادارات جهاد کشاورزی و ثبت احوال این شهرستان به صورت سرزده بازدید کرد.

 

 

🔻بی نیاز در این بازدید ها با بیان اینکه ادارات این شهرستان در ارائه خدمات به مردم باید الگو باشند افزود:در راستای بهبود خدمات به مردم و به منظور عملیاتی کردن تکریم حقوق ارباب‌رجوع بازدید از ادارات این شهرستان به طور مستمر صورت می‌گیرد.

 

🔻وی هدف از این بازدید‌ها و سرکشی‌های سرزده را ارزیابی نقاط قوت و ضعف بخش‌های مختلف خدمات‌دهی ادارات دولتی به مردم در شهرستان و آگاهی از مشکلات بیان کرد .

1401/05/30

روابط عمومی فرمانداری ابوموسی


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 37- 07635623335
نمــابر : 07635623231
ایمیل:abumusa@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : میدان قدس، خیابان امام خمینی

شهرستان ابوموسی

شهرستان ابوموسی با جمعیتی بالغ بر 5263 نفر و شامل جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک،سیری،فارور بزرگ و فارور کوچک می باشد جزیره ابوموسی با وسعتی حدود 12 کیلومتر مربع به عنوان مرکز این شهرستان می باشد که در آب های گرم دریای پارس در 75 کیلومتری بندرلنگه و 57 کیلومتری شرق جزیره سیری واقع است و مرتفع ترین نقطه ی آن کوه حلوا می باشد که 110 متر از سطح دریا بلندتر است. این جزیره از جانب شمال به جزیره ی تنب کوچک، از غرب به جزیره ی سیری، از جنوب و شرق به امارات متحده عربی محدود است.